دوره حضوری برنامه نویسی در قائمشهر – مازندران

دوره حضوری برنامه نویسی در قائمشهر توسط آقای مهندس بیژن یوسفی با بیش از ۲۰ سال سابقه‌ی تدریس برنامه نویسی سی (C)، سی پلاس پلاس (++C)، سی شارپ (#C) و VB.net برگزار می‌شود.

اگر می‌خواهید برنامه نویس حرفه‌ای شوید وقت را هدر ندهید.

تمام دانشجوان و فارغ التحصیلان رشته‌ی کامپیوتر و آی تی برای جذب به بازار کار و پیدا کردن شغل مناسب باید باید باید به برنامه نویسی نه تنها آشنا بلکه مسلط باشند. درآمدی که برنامه نویسان در سراسر دنیا دارند قابل مقایسه با رشته‌های دیگر نیست. همان طور که می‌دانید ثروتمندترین افراد دنیا مانند بیل گیتس در زمینه‌ی کامپیوتر و برنامه‌های کامپیوتری فعالیت می‌کند. او توانست شما هم می‌توانید.
باید فرصت را غنیمت بشمارید و هدر ندهید. برای یادگیری هیچ وقت دیر نیست.
برنامه نویسی ویژوال بیسیک
عنوان دوره : آموزش برنامه نویسی کاربردی با زبان ساده
پیش نیازها : داشتن ذهن خلاق و تحلیلگر
مخاطبین : کسانی که می‌خواهند برنامه نویسی را تا حد پیشرفته بیاموزند.
ساعت و روز برگزاری مطابق با درخواست شما تنظیم می‌شود.Csharp
   

اگر در قائمشهر نیستید و یا رفت و آمد برای شما مشکل است

[su_note note_color="#d4f8c1" radius="6"]می‌توانید پکیج آموزش برنامه نویسی ما را دانلود کنید[/su_note]

[su_button target="blank" style="soft" background="#6b0c7b" color="#ffffff" size="7" radius="5" icon="icon: download" icon_color="#ffffff"]خرید پکیج[/su_button]

در این دوره ها شما به راحتی می‌توانید پروژه‌های زیر را به صورت عملی و کاربردی ایجاد کنید. پروژه هایی که در زندگی روزمره ی ما و در پروژه های بزرگتر کاربرد فراوانی دارد. به همین سادگی می توانید با دیدن این دوره ها پروژه های زیر را ایجاد کنید. به عنوان مثال پروژه ی ماشین حساب، دفترچه تلفن، دفترچه خاطرات، دیکشنری دو زبانه، فال حافظ و برنامه کاربردی حقوق و دستمزد و همچنین می توانید هر پروژه ای که در ذهنتان هست با یادگیری این سه دوره آن را به تحقق برسانید. یادگیری زبان برنامه نویسی با روش جدید و بسیار آسان.
اگر مهندس هستید و آینده برای شما مهم هست، پس برنامه نویسی یاد بگیرید.
این دوره‌ی کاربردی برای تمامیِ افرادی که می‌خواهند برنامه نویسی را به تازگی شروع کنند و وارد دنیای برنامه نویسی حرفه‌ای شوند پیشنهاد می‌شود.
نقشه,آموزش برنامه نویسی در قائمشهر

آدرس در گوگل مپ کلیک کنید. yon.ir/HCwgD

]]>