کسب درامد از اینترنت

کسب درامد از اینترنت

سلام , امروز با شما هستیم با معرفی یک کتاب بسیار مفید و ارزشمند در زمینه ی کسب و کار اینترنتی . این کتاب به شما می اموزد که چگونه یک کسب وکار اینترنتی را از صفر تا صد و بدون دانش برنامه نویسی انجام دهید . این کتاب توسط مونا افشار نوشته شده است .

مونا افشار در این کتاب تجربه ی ۷ ساله ی خودش را در زمینه ی کسب و کار اینترنتی با مردم ایران به اشتراک گذاشته است . اگر برایتان این سوال پیش اومد که چرا خودش از این راه استفاده نمی کند و تا حالا میلیاردر نشده است باید بگویم که او تمام راه ها را رفته و توانسته به عنوان یک نوجوان ایرانی با سرمایه ی خودش به خارج از کشور مهاجرت کند و در انجا برای خودش یک بیزینس موفق راه اندازی کند .

اگر می خواهید بیشتر درباره ی مونا افشار بدانید وارد لینک زیر شوید :

[su_list icon=”icon: chain” icon_color=”#1a7bd5″]

[/su_list]

make-money-from-internet-mona-afshar

شرح کوتاهی از کتاب : 

سلام . من مونا هستم و خوشحال هستم که امروز با شما هستم تا رمز و ارز کسب وکار و درامد عالی از اینترنت را با شما دوستان عزیز در میان بگذارم .

تصمیم که امروز شما گرفتید تا این کتاب را بخوانید می تواند اینده ی شما را متحول کند . به شما تبریک می گویم که امروز اولین قدم خود را برای رسیدم به ثروت و رویاهایتان برداشته اید .

قبل از اینکه به فصل اول برویم و درمورد راه های کسب درامد از اینترنت صحبت کنیم لازم می دان کمی بیشتر باهم اشناشویم .اصلا مونا افضار کیست و درمورد کسب درامد از اینترنت چه کمکی می تواند برای شما بکند .

من اولین بار ۳ سال پیش با کسب و کار اینترنتی اشنا شدم . یکی از دوستان خوبم , لادن تشکری این کار را اول به من معرفی کرد . ممکن است اسم او را شنیده باشید چون به عنوان دختر جوان ایرانی که در سن کم (۱۶ سالگی ) در تجارت الکترونیک موفق شد , در ایران و کشور ها یمختلف بسیار کعروف شده است .

ادامه در کتاب ….

شما هم اکنون می توانید این کتاب را به صورت رایگان در وب سایت یونی لرن دانلود نمایید . امیدوارم با این کتاب موفق به کسب درامد در اینترنت شوید .

[su_button url=”http://s1.picofile.com/file/8261753642/Kasb_daramad_Dar_7Rooz_unylearn_ir_.pdf.html” target=”blank” style=”bubbles” background=”#09a8b0″ color=”#ffffff” radius=”20″ icon=”icon: cloud-download” text_shadow=”3px 3px 3px #000000″]دانلود کتاب کسب درامد از اینترنت در هفت روز[/su_button]

دیدگاهتان را بنویسید