قوانین سایت یونی لرن


 
کاربر گرامی
 
 
قوانین ثبت نام در سایت و استفاده از مطالب و امکانات سایتبا تشکر از اینکه سایت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده اید. به لحاظ حفظ قانون سایت و همچنین راحتی کاربران این قوانین را وضع شده است ، که کاربران می بایست طبق آن عمل کنند . در غیر این صورت مسئولین سایت این حق را دارند که در برخی مواقع اکانت آن کاربر را از سایت حذف نمایند
 
قانون شماره ۱) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید .
 
قانون شماره ۲) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در بخش نظرات از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد .
 
قانون شماره ۳) لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر ، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد.
 
قانون شماره ۴) از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز کنید. در صورتی که ارسال های مذکور مربوط به تبلیغات تجاری باشند توسط مدیران حذف خواهند شد و در صورت تکرار این عمل توسط کاربر ، آن اکانت برای همیشه بسته خواهد شد
 
قانون شماره ۵) اگر نمی‌توانید، یا نمی‌خواهید که این شرایط را بپذیرید، متاسفانه نباید از وبسایت یونی لرن استفاده کنید.
 

قانون شماره ۶سوء استفاده از مشخصات و تصاویر خصوصی کاربران ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

پول بیشتری ذخیره کنید،

فلورانس نایتینگل
فلورانس نایتینگل
Read More
موفقیت خود را به این نسبت می‌دهم که من هرگز نه بهانه آوردم و نه بهانه‌ای را پذیرفتم.
چارلز داروین
چارلز داروین
Read More
آنکـه جرات دارد یک ساعت از وقتش را هدر دهد؛ هنوز ارزش زندگی اش را درک نکرده.
گوته
گوته
Read More
هر کاری که می توانید انجام دهید یا دوست دارید که بتوانید انجامش دهید، باید شروعش کنید. جسارت، در خودش نبوغ، قدرت و جادو دارد.
Previous
Next