غیر فعال کردن ارسال کامنت در پست اینستاگرام

یکی از مورد بحث‌ترین موضوعاتی که در رابطه با اینستاگرام مطرح می‌شود مربوط به بخش کامنت‌های آن است که متاسفانه بخش قابل توجهی از کاربران ایرانی درک چندان درستی از آن نداشته و بارها شاهد توهین‌ها و موارد نه چندان مناسبی مانند هجوم به پیج‌های مختلف بوده‌ایم. این روزها حتی اگر به پای صحبت‌های هنرمندان داخلی بنشینید بارها از توهین‌ها و انرژی‌های منفی که توسط برخی کاربران روانه‌ی آن‌ها شده است، خواهید شنید. امری که بسیاری از این افراد را وادار به بستن پیج و خداحافظی از اینستاگرام کرده است. اما خوشبختانه اینستاگرام در آخرین بروزرسانی خود یک ویژگی بسیار جالب و کاربری را به مرحله‌ی اجرا رسانده است که مطمئنا برای تمام کاربرانی که دارای پیج عمومی هستند خوشایند خواهد بود.

این ویژگی به شما قابلیت فیلتر کردن خودکار کامنت‌هایی را خواهد داد که حاوی کلمات توهین آمیز، منفی یا‌… هستند. کافی است تا چند دقیقه وقت برای فعال‌سازی این ویژگی صرف کنید تا بعد از آن دیگر از کامنت‌های توهین آمیز یا نظراتی که هدفی جز تخریب روحیه یا موارد این چنین دارند رهایی یابید. نحوه‌ی عملکرد این ویژگی به این صورت است که برای مثال با مشخص کردن کلمه‌ی “زشت” از این پس کامنت‌هایی که شامل این لغت در متن خود باشند نه برای شما و نه برای دیگر بازدیدکنندگان پیج شما به نمایش در نخواهد آمد و تنها همان شخصی که آن را ارسال کرده است قادر به تماشا و خواندن آن خواهد بود.

شاید دوست داشته باشید برای بعضی از پست­های اینستاگرامتون قابلیت کامنت را بردارید تا کسی نتونه نظر بده. در نسخه جدید اینستاگرام قابلیت جدیدی اضافه شده که می­تونید قابلیت ارسال کامنت رو برداری و یا غیرفعال کنید. اگه از نسخه جدید اینستاگرام استفاده نمی کنید ابتدا نیاز هست که آخرین نسخه از برنامه اینستاگرام را دانلود و نصب کنید.

مراحل غیر فعال کردن کامنت در پست اینستاگرام

برنامه را اجرا کنید پست مورد نظر که میخواهید ارسال کامنت در آن غیر فعال شود را انتخاب کنید.

no comment in instagram's post

 

سپس از بالای صفحه علامت سه نقطه را انتخاب کنید.

no comment in instagram's post

در مرحله آخر گزینه Turn Off Commenting را انتخاب کنید تا کسی نتواند برای پست شما نظری ارسال کند.

no comment in instagram's post

برای فعال کردن ارسال کامنت مجدد باید همین مسیر را دنبال کنید.
سپس گزینه Turn on Commenting را انتخاب کنیدتا پست به حالت اولیه برگرددو افراد بتوانند نظر خودرا ارسال کنند.

no comment in instagram's post

لطفا نظر وپیشنهادات ودیدگاهای خود را با در میان بگذارید.

تابعد…

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید